فروش فوق العاده ادوات موتورآلات و لوازم کشاورزی و باغبانی با نازل ترین قیمت/تیلر/کلتیواتور/سمپاش/اره موتوری/علف تراش/چمن زن/موتور پمپ/ژنراتور/کفکش/شناور/کاتر آسفالت/انواع قیچی هرس/چاله کن/کلاغ پران و کلیه ملزومات و طیف گسترده ای از قطعات یدکی
جستجو
Persian
همه دسته بندی ها
  منو بسته
  بازگشت به همه

  بازارهای روی آب (شناور)

  پس از دقت، ظرافت و مراقبتی که توسط کشاورزان برای تولید محصولات کشاورزی، به کار می رود. فروش محصولات کشاورزی مسئله ای به شدت مهم و حائز اهمیت است. وجود بازار خوب و فروش محصولات کشاورزی تولید شده در هر منطقه مسئلهای جدی و حیاتی برای بقای کشاورزی در آن منطقه است.

  فروش محصولات کشاورزی

  هرقدر بازار محصولات کشاورزی تولید شده قوی تر باشد. گسترش، پیشرفت و به روز شدن عملیات کشاورزی در منطقه با سرعت بیشتری اتفاق می افتد.

  فروش محصولات کشاورزی هر منطقه چه در بازار محلی انجام شود و چه به خارج از منطقه صادر شود و در آنجا به فروش برسد، باعث دلگرمی کشاورز شده و موجب می شود که هر ساله در انتخاب ادوات و روش های کشاورزی برای رسیدن به محصولات کشاورزی مرغوب تر و با کیفیت تر، دقت بیشتری به خرج دهد.

   

  یکی از عجیب ترین بازارهای محلی برای فروش محصولات کشاورزی، بازارهای روی آب شرق آسیا می باشد. در این بازارها که عمدتا محصولات کشاورزی منطقه شامل: سبزیجات، میوه ها، غذاهای محلی، خوراکی های خوشمزه، صنایع دستی و سوغاتی های منظقه هستند به فروش می رسد.

   

  کار فروش محصولات کشاورزی بر روی قایق های کوچکی که بر روی آب شناور هستند انجام می شود. فروشندگان محصولات کشاورزی اکثرا بانوان هستند. از آنجایی که فروشندگان محصولات کشاورزی اکثرا محصولات کشاورزی تولید خودشان را به فروش می رسانند، قیمت محصولات کشاورزی بسیار مناسب هستند.

  این بازارهای روی آب، به فروش محصولات کشاورزی منطقه بسیار کمک می کنند. در این نوع فروش علاوه بر تبادل محصولات کشاورزی بین کشاورزان و مردم بومی منطقه، یک جاذبه توریسیتی برای گردشگران منطقه محسوب می شود و باعث رونق کسب و کار و افزایش فروش محصولات کشاورزی می شود که نهایتا منجر به تقویت کشاورزی در آن منطقه می گردد.

  معروف ترین بازارهای روی آب جهان که عمدتا در آسیا هستند به شرح زیر می باشد:

  •          بانکوک
  •          تایلند، بازار دامنئون سادوواک
  •          اندونزی، شهر لوک بنتیان
  •          ویتنام، خونگ دین
  •          هند، دریاچه دال، کشمیر
  نظرات
  نظر دهید بستن